kamera

Kopírujte prosím se zdrojem

Tady je můj nový blog jsem teď tu chicetsport.blog.cz

Leden 2010

Shannen Doherty

31. ledna 2010 v 16:12 | phoebe monreo |  jiné
Povolání: Herečka, producentka, režisérka
Věk: 38
Datum narození: 12. 04. 1971
Místo narození: Memphis, Tennessee, USA
Znamení: Beran aktuální horoskop »
Výška: 160 cm

Životopis

Shannen Doherty se narodila 12.dubna 1971 ve státě Tennessee, rodičům Tomovi a Rose Dohertyovým. Její otec pracoval v bance, zatímco její matka vlastnila kosmetický salón. Má staršího bratra jménem Sean. V roce 1978 se mladá Shannen přestěhovala se svojí rodinou do Los Angeles, kde měl její otec zařízenou lepší práci. Již od útlého věku věděla, že se chce věnovat herectví. A věci na sebe nenechali dlouho čekat a Shannen Doherty dostala v pouhých 10letech roli v seriálu "Father Murphy".

Vždy byla vynikající studentkou se skvělými výsledky a zapojovala se do různých hereckých soutěží a podobně. Ale v soukromí byla spíše sámotářka, která nevyhledávala velké skupiny lidí. První větší úspěch zaznamenala již v 11letech v "Little House on the Prairie" jako Jenny Wilder. Dále pak hrála například v seriálu "Our House". Po té to šlo samo a mezi její větší filmové role patří filmy jako "Girls Just Want to Have Fun", kde hrála po boku Jessicy Parker a Helen Hunt a nebo film "Heathers" kde mimo jiné hrála i Winona Ryder.

Její opravdový úspěch přišel v roce 1990, ve věku 19let, když se seznámila s Aaronem Spellingem a ten jí obsadil do seriálu "Beverly Hills, 90210". Tam hrála jednu z hlavních rolí - Brendu Walshovou. Velmi přitahovala pozornost médií a stala se z ní skutečná hvězda. Ovšem kvůli problémům v jejím osobním životě, seriál po čtyřech sériích opustila a její sláva začal postupně upadat.

Krátce před tím než odešla z "Beverly Hills" (1993) uzavřela sňatek s Ashley Hamiltonem, bohužel pět měsíců na to se rozvedli, protože Shannen Doherty cítila, že se k sobě nehodí a navíc se vídali jen párkrát za týden.

V roce 1998 se opět shledala s Aaronem Spellingem a ten jí nabídl slibnou roli - Prue Halliwellové v seriálu "Charmed". Tam hrála spolu s Alyssou Milano a Holly Marií Combs. Dokonce režírovala 3 epizody. Ale ani tady nevydržela příliš dlouho a seriál opustila po třech sériích, proslíchá se, že měla neshody s Alyssou Milano a navíc se chtěla více věnovat práci na filmu. To se jí dařilo a od té doby natočila spoustu fimů, mezi nimi například "Another Day", "The Rendering" a "Nightlight".
Shannen se znovu vdala 24. ledna 2002 v Las Vegas za Richarda Solomona, obřad probíhal v tajnosti jen v kruhu rodiny a blízlých přátel. Vydrželi spolu 9 měsíců, ale svoje manželství ukončili až v roce 2003, přesto však zůstali dobrými přáteli.

Po té se vrátila k televizi a stala se uvaděčkou pořadu "Scare Tactics". v roce 2004 hrála v seriálu "North Shore" a v roce 2005 v seriálu "Love, Inc." Od té doby se Shannen Doherty daří a stále se pohybuje mezi televizí a filmem. Její poslední projekt je televizní show s názvem "Breaking Up With Shannen Doherty" v té pomáhá lidem ukončit, nebo naopak napravit jejich vztahy.

Filmografie

Jako herečka
2005 -Stupeň 7: Konec světa (Category 7: The End of the World) role: Faith Clavell
2005 -Domino role:
2004 -50 Most Wicked Women of Primetime role:
2004 -North Shore (TV seriál) (North Shore) role: Alexandra Hudson
2002 -Hell on Heels: The Battle of Mary Kay role: Lexi Wilcox
2001 -Jiný den (Another Day) role: Kate
2001 -Jay a mlčenlivej Bob vrací úder (Jay and Silent Bob Strike Back) role: sama sebe
1999 -Zaujmi pózu (Striking Poses) role: Gage Sullivan
1998 -Čarodějky (Charmed) role: Prue Halliwell
1997 -Zkurvená nuda (Nowhere) role: Valley Chick #2
1997 -Noci s ďáblem (Sleeping with the Devil) role: Rebecca Dubrovich
1997 -Los (Ticket, The) role: CeeCee Reicker
1996 -Gone in the Night role: Cindi Dowaliby
1995 -Flákači (Mallrats) role: Rene
1994 -A Burning Passion: The Margaret Mitchell Story role: Margaret
1994 -Almost Dead role: Doctor Katherine Roshak
1994 -Se zavázanýma očima (Blindfold: Acts of Obsession) role: Madeleine Dalton
1994 -Bláznivá střela 33 1/3 - Poslední trapas (Naked Gun 33 1/3: The Final Insult) role:
1990 -Beverly Hills, 90210 role: Brenda Walsh

Jako producentka
2001 -Jiný den (Another Day)Rose McGowan

31. ledna 2010 v 13:47 | phoebe monreo |  jiné
Povolání: Herečka
Věk: 36
Datum narození: 5. 09. 1973
Místo narození: Florence, Itálie
Znamení: Panna aktuální horoskop »
Výška: 163 cm

Životopis

Rose Arianna McGowan - její tvář asi nejvíce diváků poznává ze seriálu Čarodějky. Ale víme, že je také modelkou pro oblečení BeBe nebo že krásně zpívá, což se potvrdilo i v písničkách Marilyna Mansona, který v době, kdy spolu udržovali milostný poměr, obsazoval Rose do videoklipů a nechal ji zazpíval malou vokální část v songu Posthuman (album Machanical Animals)? Ve výčtu Roseiných hudebních úspěchů nesmíme zapomenout také na spoluautorství a pozdější nazpívání krátké části písně Superfabulous z alba Emotional Technology skupiny BT. Ovšem jejím asi největším hudebním počinem je napsání a nazpívání tracku Protection ke svému filmu STRANGE HEARTS.

Než však byla Rose slavná, a než se stala onou herečkou, modelkou a zpěvačkou musela vykonávat i obyčejná zaměstnání jako například servírka, asistentka v salónu krásy své tety a uvaděčka. Mezi nejznámější Roseiny role patří postava Denise ve filmu BIO-DÓM, Tatum Riley ve VŘÍSKOTU z roku 1996, Val Chick 3 v NOWHERE (hrála tu společně se Shannen Doherty), Gail Ann Thayer ve snímku VEZMI MĚ S SEBOU, Debbie v LÁSCE AŽ ZA HROB, Courtney Alice Shayne v ĎÁBELSKÉ HŘE, Sasha ve filmu HROMY A BLESKY, Moira v již zmiňovaném STRANGE HEARTS, Linda Borus v thrilleru MRTVÁ ZÓNA a samozřejmě Paige Matthews v ČARODĚJKÁCH.

Rose... občanka celého světa
Rose se narodila v Itálii (ve Florence) 5. 9. 1975 jako druhá nejstarší z pěti (+ má ještě dva nevlastní sourozence) dětí francouzské matce a irskému otci. Vyrůstala v italské pobožné komunitě a dětství strávila cestováním po Evropě. Do osmi let prý neřekla skoro ani slovo anglicky, ale v jejích deseti se už McGowanovi přestěhovali do Oregonu ve Spojených státech amerických, kde v Seattle studovala střední školu, ovšem již o patnácti letech opustila rodinu a začala se živit sama mnoha různorodými příležitostnými pracemi (viz první odstavec), předtím než odjela do Los Angeles žila krátkou dobu na ulici. V L.A. začala navštěvovat uměleckou školu. A právě tady ji objevil režisér Gregg Araki, který byl zaměstnán výběrem herců do rolí ve filmu "THE DOOM GENERATION" a Rose obsadil jako Amy Blue. Film byl dokončen v roce 1995 a zajistil Rose poměrně dobrou pozici na další budování herecké kariéry. Momentálně Rose žije právě Los Angeles.

Rose... čarodějka s velkým Č
Málokdo ví, že Rose není ta, co převzala roli po slavnější kolegyni Shannen Doherty, nebo co se (jako Paige s Prue) s Shannen nikdy nepotkala. Obě dvě si totiž zahrály spolu už před Čarodějkami. Ve snímku "NOWHERE" z roku 1997, kde jim "asistoval" také Ryan Phillipe. S Alyssou a Holly má také mnoho společného. Kromě "seriálových sester" jsou si podobné i svými opravdovými rodinami. Rose se narodila v Itálii. Alyssin otec je Ital. To znamená, že obě dvě alespoň trchu italsky umí. Krom toho jsou obě z "míšeného" manželství. Alyssa má matku Američanku a tátu tedy Itala, zatímco Rose má matku Francouzsku a otce Ira. S Holly je spojuje jiná skutečnost. Tentokrát obě neměly růžové mládí. Hollyina matka byla moc mladá, když se jí narodila dcera a potom - když byla Holly teenager, budovala si kariéru. Rose zase rodinu úplně opustila a musela žít na ulici… Z těchto - a možná i spousty jiných důvodů, můžeme usoudit, že Rose McGowan se do role sestry Paige zkrátka hodí.

ROSE… věčná rebelka a žena se srdcem na správném místě
Proč rebelka? Kromě toho, že má také tetování (Vargas girl) jako ostatní ženy v Charmed, má ochrannou známkou na svou oblíbenou krvavě červenou rtěnku. Na premiéře filmu Pravá blondýnka 2 řekla: "Jsem fanynkou růžové, fanynkou střevíčků a fanynkou podivných pejsků. Ten film je o mně." Krom toho, že (jak již bylo řečeno dříve) žila na ulici, byla rebelkou také v době, kdy měla milostný poměr s Marilynem Mansonem. Mansona stíhala policie a Rose se schovávala s ním. Také nemá zrovna vybroušenou slušnou mluvu, ale docela ráda se vyjadřuje vulgárněji… "Víte, jak často muži řeknou 'Voníš jako růže (rose)'? Tak často, jako já řeknu 'Vypadáš jako idiot'."

Další hereččinou zvláštností je její vkus na muže. Většina jejích kluků prý byli Židové. Kromě slavného Marilyna Mansona se scházela také s hercem Ryanem Phillipem, nynějším manželem Reese Witherspoon, která hrála právě onu Pravou blondýnku (viz výše). Není to zajímavé? Jejími dalšími známostmi byli například Ahmet Zappa, David Zinczenko, Kip Pardue, ovšem nejvíce v paměti je nám zapsaný sám Marilyn, který o Rose říká povětšině samé hezké věci. Miluje boty, svoji rtěnku, svůj náhrdelník, zahrady, svoje pejsky (bostonští teriéři Bug a Fester - pojmenován po strýci z Addamsovy rodiny) a sbírání památek po Marlene Dietrich.

Filmografie

Jako herečka
2010 -Machete role: Cherry Darling
2008 -Štvanec IRA (Fifty Dead Men Walking) role: Grace
2007 -Grindhouse: Auto zabiják (Death Proof) role: Pam
2007 -Planeta teror (Grindhouse: Planet Terror) role: Cherry
2006 -Černá Dahlia (Black Dahlia, The) role: Sheryl Saddon
2005 -Elvis role: Ann-Margret
2004 -Zoufalé manželky (TV) (Desperate Housewives) role: Paige Matthews
2003 -Oh My Goddess!: Part 1 role: Paige Matthews
2001 -A Knight to Remember role: Paige Matthews
2001 -Opoparchant (Monkeybone) role: Miss Kitty
2001 -Mrtvá zóna (The Killing Yard) role: Linda Borus
2000 -Hromy a blesky (Ready to Rumble) role: Sasha
1998 -Čarodějky (Charmed) role: Paige Matthews
1998 -Devil in the Flesh role: Debbie Strand
1997 -Zkurvená nuda (Nowhere) role: Valley Chick #3
1996 -Vřískot (Scream) role: Tatum Riley
1992 -Encino Man role: Nora

Holly Marie Combs

31. ledna 2010 v 13:38 | phoebe monreo |  jiné
Povolání: Herečka, producentka
Věk: 36
Datum narození: 3. 12. 1973
Místo narození: San Diego, Kalifornie, USA
Znamení: Střelec aktuální horoskop »
Výška: 155 cm

Životopis

Její mamince Laurelai Combs (později si budovala kariéru jako zpěvačka a herečka) bylo pouhých čtrnáct let, když otěhotněla. Hollyini rodiče se sice vzali, ale po dvou letech se rozvedli. Navzdory tomu všemu se ale Laurelai o Holly dobře starala. Možná už proto, jaké měla její matka zkušenosti, zůstala Holly Marie Combs jedináčkem. Své první tetování si nechala udělat v patnácti, když bylo její matce třicet. Bydlely spolu. Byly nejlepšími kamarádkami a zároveň nejhoršími nepřáteli. V patnácti měla v bocích 115 cm!

Jako malá chtěla být mořským biologem a její nejoblíbenější předmět ve škole byla angličtina, nejhorším naopak matematika. Studovala na Dětské profesionální škole v New Yorku. Holly je velkým milovníkem zvířat. Má doma 3 koně (Jesse, Jake, Jezebel), 5 psů (Hugo, Travis, Sugar, Thunder a Lola - té dala jméno Lin, Alyssina máma J), 2 kočky (Blue, Selena), 3 papoušky (Lollipop, Flower, Glow), a potom další (nepojmenované): koně, kočku, psa, 5 králíků, želvu a 4 rybky. Dále v létě pečuje o 2 třídní křečky z Lyndon Storm. Jeden z nich má jen tři nohy. Když byla Holly mladší, měla také sibiřského huskyho jménem Wiley. Sedm let byla také vegetariánkou.

Jinak o sobě tvrdí, že je "domácí člověk" a ráda jen tak zahradničí, stará se o svá zvířata a samozřejmě o svého prvního syna Finleyho Arthura, kterého má se svým manželem Davidem Donoho. Její nejoblíbenější kuchyně je italská. Ve svém domě v Bell Canyon Area v údolí San Fernando v Kalifornii prý nemá ani televizi. Přesto má své oblíbené pořady (X-Files, Přátelé, Mad About You), na které se občas někde podívá. Hollyin nejoblíbenější herec je Andy Garcia a nejoblíbenější film Wild At Heart.

Spolupracovala už s Tomem Cruisem a Susan Sarrandon. Chtěla by se dostat k práci s Oliverem Stonem. Při konkurzech na role působí jako ta nejtišší myška, ale přitom si svou ctižádostí a cílevědomostí vybuduje vždycky pozici, ze které jí už nikdo nikdy nevystrnadí. Jako Kimberly Brock v PICKET FENCES byla inteligentní dívkou z malého města ve Wisconsinu. 89epizodní seriál byl žánrově krimi-drama a pojednával o "Brockovic" rodině.

Při natáčení ČARODĚJEK se prý Holly Marie Combs jednou dívala do zrcadla a ono prasklo. Její nejoblíbenější epizody jsou Všechno zlé pro něco dobré (1x1) a Procitnutí (2x12). Holly a Shannen Doherty byly nejlepší kamarádky už 8 let před tím, než začaly hrát v Čarodějkách. Mezi natáčení ráda sleduje talk show s Alyssou Milano. Každý týden večeřela u Alyssy a u Shannen na ranči zase venčila své koně.

Holly Marie Combs ráda poslouchá country, ale také skupiny The Supremes a U2. Je také velkou fanynkou skupiny Remy Zero, kde je hlavním zpěvákem Alyssin ex-manžel Cinjun Tate. Možná i proto byla nadšená, když se mohla stát družičkou na Alyssině svatbě právě s ním. Myslí si, že nejvíc sexy chlap na WB je Joshua Jackson. Má ráda hraní scrable.

Podporuje charitu Thursday´s Child na pomoc teenagerům na útěku, protože říká, že ona sama neměla nejideálnější mládí… Kromě pořadů o ČARODĚJKÁCH účinkovala v show Sharon Osbourne a dělala hostesku na předávání cen "Nickelodeon Kids Choice Awards". V roce 2002 byla vyhlášena časopisem FHM jako 62. nejvíc sexy žena světa. V roce 2003 pak 78. v časopise Stuff.

26.10.2006 se jí narodil druhý syn - Riley Edward Donoho

V roce 2008 natáčí seriál Mistresses, kde hraje roli Jane. Tento seriál je trochu kultovnější než její minulé projekty. V překladu název znamená Milenky. Holly o své postavě říká, že je trochu odlehčením celého seriálu.

26.6.2009 se jí narodil třetí syn Kelley James Donoho.

Zajímavosti:
Výška : 1,55 m
Náboženství: Protestantské
Oblíené jídlo: Italské
Studia: Professional Childrens School, New York
Koníčky : Koně, zahradničení

Filmografie

Jako herečka
2003 -Oh My Goddess!: Part 1 role: Piper Halliwell
2003 -Jane má schůzku (See Jane Date) role: Natasha Nutley
2001 -A Knight to Remember role: Piper Halliwell
2001 -Loomis role: Emily Jennings
2001 -Dannyho parťáci (Ocean's Eleven) role: sama sebe
1998 -Čarodějky (Charmed) role: Piper Halliwell
1997 -Mámin vrah (Daughters) role: Alex Morrell
1994 -Srdce si nedá poroučet (Perfect Stranger, A) role: Amanda Hale
1989 -Povídky z New Yorku (New York Stories) role: Costume Party Guest

Jako producentka
2003 -Oh My Goddess!: Part 1

Alyssa Milano

31. ledna 2010 v 13:32 | phoebe monreo |  jiné
Celým jménem Alyssa Jane Milano
Povolání: Herečka, zpěvačka, modelka
Věk: 37
Datum narození: 19. 12. 1972
Místo narození: Brooklyn, New York, USA
Znamení: Střelec aktuální horoskop »
Výška: 157 cm

Životopis

Alysa Jayne Milano má mladšího bratra Coryho a její rodiče jsou Tom a Lina. První významnější roli roztomilé dcery Tomyho Danzy Samantha ve filmu "Who's The Boss?" (1984). Od této doby pošla mnoha změnami image v jejích dalších filmových rolích a televizních vystoupení.

Po filmu "Who's the Boss?", měla krátké popové období na počátku devadesátých let, v této době několik popových alb, velmi úspěšných v Japonsku a Evropě. Prakticky je mnoha lidmi v těchto zemích považována více za zpěvačku, nežli herečku.

Jedna z prvních opravdových rolí jako dcera Arnolda Schwarzeneggara ve filmu "Commando" (1985) O několik let později se objevila v další významné roli v dobrodružném filmu"Double Dragon" (1993). Následně se objevila v několika rolích svůdnice v erotických thrillerech "Embrace of the Vampire"(1994) , "Poison Ivy "(1996) a filmu, který nejvíce přitahoval pozornost "Fear" (1996), ve kterém si zahrála po boku Marka Wahlbergera
a Reese Witherspoon.

V roce 1995 se Alyssa objevila v epizodě "The Outer Limits", kde hrála mladou ženu, která přijde do kontaktu s mimozemskou formou života, která z ní udělá sexuálního štvance. Tato epizoda byla natočena ve dvou verzích, jedna pro kabelovou televizi, kde je nahá, druhá pro normální TV bez nahoty. Tato epizoda měla největší sledovanost z celé série.

V komediálním dramatu "Glory Daze"(1996) se zase objevila po boku Bena Afflecka, poté opět následoval thriller " Below Utopia"(1997) s Ice-T a kouzelně neobvyklé komedii "Hugo Pool"(1997) s Malcolmem McDowellem, Seanem Pennem a Patrickem Dempsey.

V 1997 Alyssa hrála v Disney filmu "Gold Rush" a poté se na plný úvazek vrátila k televizním seriálům. V "Melrose Place" hraje Jennifer Mancini, mladší sestru Michael Mancini. Byla v seriálu 2 sezóny a poté přešla do jiného seriálu producenta Aaron Spelling "Charmed"(1998). Alyssa spolu s Shannen Doherty a Holly Marie Combs hrají tři sestry, užívající jejich sílu ke konání dobra. Tento seriál je již ve třetí sezoně a stále se na kanálu WB drží ve špičce sledovanosti.

Alyssa Jayne Milano je rozvedená, jejím exmanželem je zpěvák Cinjun Tate. Má ráda hokej, hraje na flétnu a na piano. Permanentně se drží v TOP stovce nejvíce sexy žen světa.

15.8.2009 se vdala za doktora Davida Bugliariho.

Filmografie

Jako herečka
2008 -I Won't Die with a Little Help from My Friends: Part 1 role: Billie
2008 -I Won't Die with a Little Help from My Friends: Part 2 role: Billie
2008 -Killerball role: Billie
2008 -Love Octagon role: Billie
2008 -Patologie (Pathology) role: Gwen Williamson
2008 -Stole a Motorcycle role: Billie
2008 -Wisegal role: Patty Montanari
2005 -My Name Is Earl role: Billie
2003 -Velké dítě Dickie Roberts (Dickie Roberts: Former Child Star) role: Cyndi
2003 -Oh My Goddess!: Part 1 role: Phoebe Halliwell
2002 -Supersvůdníci 2 (Buying the Cow) role: Amy
2002 -Kiss the Bride (Polibte nevěstu) role: Amy Kayne
2001 -A Knight to Remember role: Phoebe Halliwell
2001 -Lady a Tramp II: Scampova dobrodružství (Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure) role: Angel
1998 -Čarodějky (Charmed) role: Phoebe Halliwell
1998 -Goldrush: A Real Life Alaskan Adventure role: Frances Ella 'Fizzy' Fitz
1996 -Milenec nebo vrah (Fear) role: Margo Masse
1996 -Jedovatý břečťan 2: Lily (Poison Ivy II) role: Lily Leonetti
1996 -Všichni starostovi muži (Spin City) role: Meg Winston
1996 -Krutá Aljaška (To Brave Alaska) role: Denise Harris
1995 -V objetí upíra (Embrace of the Vampire) role: Charlotte Wells
1994 -Dvojitý drak (Double Dragon) role: Marian Delario, Power Corps Chief
1993 -Oběti lásky: Příběh Lolity z Long Islandu (Casualties of Love: The Long Island Lolita Story) role: Amy Fisher
1992 -Melrose Place role: Jennifer Mancini
1988 -Crash Course role: Vanessa Crawford
1988 -Dance 'Til Dawn role: Shelley Sheridan
1986 -Strašidlo Cantervillské (Canterville Ghost, The) role: Jennifer Canterville
1985 -Komando (Commando) role: Jenny Matrix
1984 -Who's the Boss? role: Samantha Micelli

Jako producentka
2008 -Wisegal
2003 -Oh My Goddess!: Part 1

Indiana Evans

31. ledna 2010 v 12:41 | phoebe monreo |  jiné
Povolání: Herečka
Věk: 19
Datum narození: 27. 07. 1990
Místo narození: Sydney, Nový Jižní Wales, Austrálie
Znamení: Lev aktuální horoskop »
Výška: 161 cm
Indiana hraje novou mořskou panu Bellu v seriálu h2o stačí přidat vodu.

Cariba Heine

31. ledna 2010 v 11:27 | phoebe monreo |  jiné
Povolání: Tanečnice, herečka
Věk: 21
Datum narození: 1. 10. 1988
Místo narození: Jižní Afrika
Znamení: Váhy aktuální horoskop »
Výška: 166 cm

Životopis

Cariba Heine se narodila 1. října 1988 v Jižní Africe. V roce 1991 se přestěhovala do Austrálie. Herectví se věnuje už od tří let. Mezi jednu z jejích vášní patří Acting&Dancing (Hraní divadla&Tanec). Když jí její agent oznámil, že bude hrát v seriálu H20 stačí přidat vodu, musela si zakřičet. Zvlášť poté, co se dozvěděla, že získala roli Rikki. Tahle role byla totiž jejím vysněným sen. Proto že je to nesmírně nadšená a odhodlaná herečka, si kvůli roli mořské panny najmula soukromého trenéra plavání. Tvrdě dřela a její píle jde při plaveckých scénách dobře vidět.
Nedávno dotočila 3. řadu tohoto seriálu.
Jejím přítelem je též herec z H2O (role Natea) a zpěvák kapely Ballet Imperial, Jamie Timony.

Claire Holt

31. ledna 2010 v 11:25 | phoebe monreo |  h2o stačí přidat vodu
Povolání: Herečka
Věk: 21
Datum narození: 7. 07. 1988
Místo narození: Brisbane, Queensland, Austrálie
Znamení: Rak aktuální horoskop »

Životopis

Claire Holt studovala hraní již od mala na škole a pak si soukromě zdokonalovala svoje schopnosti. Seriál "H2O", ve ktrém hraje mořskou pannu Emmu Gilbert, je její první seriálovou rolí, ale v žádném případě to není první zkušenost před kamerou.

Již dříve pracovala např. pro Dreamworld. Claire maturovala v roce 2005 a co se týče budoucnosti, plánuje ještě vystudovat vysokou školu. Claire ráda nakupuje, sleduje filmy s přáteli a ráda plave. Dokonce má černý pás v Thai-kwon-du. Dále také hraje vodní pólo, volejbal, umí hrát na piano a kytaru a také ráda zpívá. Nicméně v současné době jí baví hraní a hlavně bytí mořskou pannou.

Claire rozhodně není voda cizí. Na roli mořské víly se moc těšila. Slovo relaxace rozhodně nezná. Je majitelkou černého pásu Thai-Kwon-da, jako Emma v seriálu sportovně plave, hraje volejball i vodní pólo. Když se zrovna nevěnuje žádnému sportu tak zpívá, hraje na piáno nebo kytaru. Role Emmy v serálu "H2O" stačí přidat vodu je její první seriálovou rolí, ale před kamerou se objevila už v několika reklamách. Studuje herectví na soukromé škole. Když jí zbyde čas sám na sebe vyrazí na nákupy nebo s kamarády do kina.

Phoebe Tonkin

31. ledna 2010 v 11:19 | phoebe monreo |  Phoebe Tonkin
Povolání: Herečka, modelka
Věk: 20
Datum narození: 17. 10. 1989
Místo narození: Sydney, Nový Jižní Wales, Austrálie
Znamení: Váhy aktuální horoskop »
Výška: 178 cm

Životopis

Phoebe Tonkin celým jménem Phoebe Jane Tonkin se narodila 17.10.1989. Už ve čtyřech letech začala chodit do různých tanečních tříd zahrnující balet, hip hop a moderní tance.

Ale již od mala byly rozhodnutá stát se herečkou, a proto absolvovala několik prestižních hereckých kurzů. Díky nim získala v 16 letech roli v seriálu H2O just add water (H2O, stačí přidat vodu), ve kterém hraje mořskou pannu Cleo Sertori. Tento seriál jí zaručil spoustu fanoušků a popularitu. Je to vlastně její první role v televizi, ale když dostala roli Cleo nebyla moc dobrou plavkyní a tak musela tvrdě trénovat aby si svou roli udržela

Phoebe dotočila druhou sérii H2O a už v této době se natáčí série třetí. Doufejme, že její sláva ještě poroste. Phoebe měří 176 cm a váží 60 kg. Je nejmladší herečka H2O.


Od svých 17 let se věnuje modelignu a na internetu má spoustu svách modelingových fotek.

Hannah Montana-tapety

31. ledna 2010 v 9:54 | phoebe monreo |  Hannah Montana

Cole a Dylan Sprouse

30. ledna 2010 v 12:47 | phoebe monreo |  Cole a Dylan Sprouse
Cole:
Povolání: Herec
Věk: 17
Datum narození: 4. 08. 1992
Místo narození: Arezzo, Tuscany, Itálie
Znamení: Lev aktuální horoskop »
Výška: 166 cm

Životopis

Vyrůstal: Severní Hollywood
Přezdívka: Coley Moley, Grumpy Bug
Výška: 166
Velikost Bot: 41
Barva vlasů:Špinavý blond
Barva Očí: Modro-zelený
Rodiče: Matthew Sprouse & Melanie Wright (rozvedeny)
Sourozenci: Twin Brother Dylan
Zvířata: Bubba (Bulldog) Pinky
Nej Obchod: German and Cherokee
School: vyučen doma
Nej předměty: Literatura, Dějepis, Matika, Řecká mythologie

Jako herec

2008 -Doin' Time in Suite 2330 role: Cody Martin
2008 -Foiled Again role: Cody Martin
2008 -Let Us Entertain You role: Cody Martin
2008 -Parrot Island role: Cody Martin
2008 -Romancing the Phone role: Cody Martin
2008 -The Suite Life on Deck role: Cody Martin
2008 -The Suite Life Sets Sail role: Cody Martin
2008 -Who Wants to Be a Millionaire role: Cody Martin
2007 -Sleepover Suite role: Cody Martin
2006 -Kisses and Basketball role: Cody Martin
2005 -Sladký život Zacka a Codyho (The Suite Life of Zack and Cody) role: Cody Martin / ...
2004 -Srdce je zrádná děvka (Heart Is Deceitful Above All Things, The) role: Older Jeremiah
2003 -That's So Raven role: Cody Martin / ...
2002 -Osm bláznivých večerů (Eight Crazy Nights) role: K-B Toys Soldier
2002 -Pán převleků (The Master of Disguise) role: Young Pistachio
2001 -Deník sexuálních obětí (Diary of a Sex Addict) role: Sammy Jr.
1999 -Astronautova žena (Astronaut's Wife, The) role: Twin
1999 -Velký táta (Big Daddy) role: Julian 'Frankenstien' McGrath
1999 -Astronautova žena (The Astronaut s Wife) role: Twin
1994 -Přátelé (Friends) role: Ben Geller

Dylan:
Povolání: Herec
Věk: 17
Datum narození: 4. 08. 1992
Místo narození: Arezzo, Tuscany, Itálie
Znamení: Lev aktuální horoskop »
Výška: 164 cm

Životopis

Celé jméno: Dylan Thomas Sprouse
Vyrůstal: Severní Hollywood
Bydlí: Long Beach, Kalifornie
Přezdívky: Sponge, Dyl, Lumpkin
velikosti bot: 42
Barva vlasů: Blond
Barvo očí: Zeleno-modrý
rodiče: Matthew Sprouse & Melanie Wright (rozvedeni)
Sourozenci: Twin Brácha Cole
Zvířata: Bubba (Bulldog)
(Nej)obchod: German & Cherokee

ŠKOLA
Škola: učí se doma
Učitelka: Sissy
Nej. předmět: Anglina, Přírodopis

Filmografie

Jako herec

2008 -Doin' Time in Suite 2330 role: Zack Martin
2008 -Foiled Again role: Zack Martin
2008 -Let Us Entertain You role: Zack Martin
2008 -Parrot Island role: Zack Martin
2008 -Romancing the Phone role: Zack Martin
2008 -The Suite Life on Deck role: Zack Martin
2008 -The Suite Life Sets Sail role: Zack Martin
2008 -Who Wants to Be a Millionaire role: Zack Martin
2007 -Sleepover Suite role: Zack Martin
2006 -Kisses and Basketball role: Zack Martin
2005 -Sladký život Zacka a Codyho (The Suite Life of Zack and Cody) role: Zack Martin / ...
2004 -Srdce je zrádná děvka (Heart Is Deceitful Above All Things, The) role: Older Jeremiah
2003 -That's So Raven role: Davidson Twin / ...
2002 -Osm bláznivých večerů (Eight Crazy Nights) role: K-B Toys Soldier
2002 -Pán převleků (The Master of Disguise) role: Young Pistachio
2001 -Deník sexuálních obětí (Diary of a Sex Addict) role: Sammy Jr.
2001 -Noční můry (Nightmare Room, The) role: Buddy
1999 -Astronautova žena (Astronaut's Wife, The) role: Twin
1999 -Velký táta (Big Daddy) role: Julian 'Frankenstien' McGrath
1999 -Astronautova žena (The Astronaut s Wife) role: Twin

Demi Lovato

30. ledna 2010 v 12:35 | phoebe monreo |  Demi Lovato

Životopis

Demi Lovato se narodila 20.8. 1992 v Dallasu. Její skutečné jméno je Demetria Devonne Lovato.

Má dvě sestry, Dallas a Madison. Tato americká herečka se poprvé objevila v televizi v seriálu "Barney a Friends" kde si zahrálu postavu Angely. Zde e také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez.

Je také dobrá pianistka, kytaristka a skladatelka. Další seriál ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Prison Break. Tady si zahrála 14ti letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. Nejvíce jí asi proslavil film Camp Rock, kde si zahrála hlavní postavu Mitchie Torres se skupinou Jonas Brothers. Tento film od legendárního Walta Disneye sklidil v Americe takový úspěch jako HSM nebo Hannah Montana.Hrála také princeznu Rosalindu (Rosie) ve filmu Princess protection program, společně se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez

23. září vyšlo její první album Don´t Forget na kterém se podíleli i Jonas Brothers. První pilotní singl má název Get Back.

Mitchel Musso

30. ledna 2010 v 9:02 | phoebe monreo |  Mitchel Musso
Povolání: Herec, zpěvák
Věk: 18
Datum narození: 9. 07. 1991
Místo narození: Garland, Texas, USA
Znamení: Rak aktuální horoskop »
Výška: 173 cm

Životopis

Mitchel žije v Texasu se svou matkou, otcem a dvěma bratry, Masonem a Marcem, a jejich psem Stitchem. Je plně zaměstnán točením reklam a filmů. Mitchelův průlom přišel v září 2002, když New Line Cinema potřebovali dva malé chlapce pro role synovců Roberta Duvalla a Michaela Caina v Secondhand Lions (2003). Hrál také v seriálu Hannah Montana, přátelí se se zpěvačkami Emily Osment a Miley Cyrus.


David Henrie

30. ledna 2010 v 9:00 | phoebe monreo |  David Henrie
Povolání: Herec
Věk: 20
Datum narození: 11. 07. 1989
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Rak aktuální horoskop »
Výška: 179 cm

Životopis

Celým jménem David Clayton Henrie se narodil 11.7.1989 v Los Angeles v Kalifornii.

Když mu byly 2 roky, tak se přestěhoval do Arizony. V 5 letech podepsal smlouvu s SAG Agency v Pheonixi, kde začal chodit na různé konkurzy. Během regionálního obchodního filmování v Scottsdale, významný ředitel v New Yorku odtáhl jeho mámu na bok a řekl jí, že její syn David má na to, aby se stál hercem, a tak David odešel do L.A.

Pak přišel zlom v jeho 12 letech, kdy dostal roli v "Petey Pitt". Hrál ve slavných seriálech jako například Dr.House, NCIS, Jack and Bobby a v mnoha dalších.

Mimo jiné hraje hokej, miluje filmy a jeho nejoblíbenejší herci jsou Al Pacino, Robert DeNiro, James Dean, Sean Penn, Russel Crow, z komiků Jim Carey, Mike Myers, Robin Williams a Jack Black.

Nyní je David hvězdou v seriálu Wizards of Waverly Place, kde hraje Justin Russo.


Emily Osment

30. ledna 2010 v 8:58 | phoebe monreo |  Emily Osment
Upravit základní údaje Povolání: Herečka, zpěvačka, textařka
Věk: 17
Datum narození: 10. 03. 1992
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Ryby aktuální horoskop »
Výška: 159 cm


Životopis

Emily Jordan Osment sa narodila dne 10.Března 1992. Všichni jistě poznají jejího staršího bratra,herce Haley Joel Osment. Emily se podobně jako on vydala za hereckou kariérou. V roku 2002 se poprvé objevila ve filmu Spy Kids 2 The Island of Lost Dreams jako malá Gertie Giggles. Potom si zahrala pár malých rolí v seriálech jako napríklad Přátelé.

Na vrchol ji však vyšvyhla postava Lilly Trusscot v Disney serálu Hannah Montana, kde spolu s ní účinkuje Miley Cyrus alebo Mitchel Musso. Momentálne Emily natáči nový film a taktiež sa dale věnuje Hannah Montana. Také hrála v Hodině duchů, kde hrála Cassie.2009 -Táta v trapu (Dadnapped) role: Melissa Morris
2009 -Hannah Montana: Ve filmu (Hannah Montana: The Movie) role: Lilly Truscott
2008 -Hannah Montana: One in a Million role:
2007 -Hodina duchů (Haunting Hour: Don't Think About It, The) role: Cassie
2006 -Hannah Montana role: Lilly Truscott
2005 -Lilo a Stitch 2: Stitch má mouchy (Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch) role: Additional Voices
2003 -Spy Kids 3D: Game Over role: Gerti Giggles
2002 -Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů (Spy Kids 2: Island of Lost Dreams) role: Gerti Giggles

Zac Efron-animace

30. ledna 2010 v 8:48 | phoebe monreo |  Zac Efron


Kouzelníci z Waverly

30. ledna 2010 v 8:29 | phoebe monreo |  Wizards of Waverly Place
Originální název: Wizards Of Waverly Place
Žánr: Komedie, Rodinný
Rok výroby: 2007

Popis filmu


Alex Justin a Max se zdají byt zcela normální, ale pod jejich normální stránkou se skrývá jejich tajná stránka - všichni jsou kouzelníci ve výcviku! Můžou jejich pravomoce využívat na všechno. Ať už se jedná o mytí nádobí nebo při večeři, nebo dokonce dostat zpět na spoluslužebník sourozenci, bez ohledu na důvod, že to bude mít vždy následky k popukání.Hannah Montana-animace

30. ledna 2010 v 8:23 | phoebe monreo |  Hannah Montana
Turn-1Pose11561520087719miley-cyrus_dot_com-hannahmontana-ep2caps0779_Animation1

scary_hannah1hopjump

Hannah Montana

30. ledna 2010 v 8:13 | phoebe monreo |  Hannah Montana
Originální název: Hannah Montana
Žánr: Hudební, Komedie, Rodinný
Rok výroby: 2006

Popis filmu

Hannah Montana je rodinný zábavný seriál, který vypráví o 14leté dívce jménem Miley Stewart. Miley je normální holka, která tráví čas školou, učením, s kamarády a doma. Večer se ale promění v velmi populární zpěvačku zvanou Hannah Montana. O tomto jejím tajemství ví jen Jackson, její táta a její rodina, ale Miley zjistí, že toto tajemství nelze utajit, tak ho ještě řekne své nejlepší kamarádce Lilly a kamarádovi Oliverovi. U tohodle seriálu se určitě hodně zasmějete, a přivítají ho rozhodně lidi, kteří mají rádi vtipné příběhy dospívajících kluků a holek...

Plakát:

h2o stačí přidat vodu

29. ledna 2010 v 19:30 | phoebe monreo |  h2o stačí přidat vodu
Originální název: H2O: Just Add Water
Rok výroby: 2006

Popis filmu


H2O - Stačí přidat vodu je seriál o třech dívkách jménem Rikki, Emma a Cleo. Jednoho dne se vydají na tajemný ostrov Mako a jejich život se najednou obrátí naruby. Při jakémkoli kontaktu s vodou jim totiž narostou ploutve - zkrátka se z nich stanou mořské panny. To má samozřejmě své výhody i nevýhody. O jejich malém tajemství neví totiž ani jejich vlastní rodiče. Jenom jejich dobrý kámoš Lewis. Společně prožívají stále kouzelná a napínavá dobrodružství.

.