Tady je můj nový blog jsem teď tu chicetsport.blog.cz

Duben 2011

Kate Middleton a svatební šaty

29. dubna 2011 v 16:55 | phoebe monroe |  Móda
Dnes v 11 hodin místního času proběhla svatba již vévody a vévodkyně z Cambridge (nevím jak se píše), prince Williama a Kate Middletonové.

Já osobně jsem čekala, že bude mít ''splihlejší'' sukni a že bude mít nějaké jednoduší, ale tyto mě mile překvapili. Krásná krajkovaná látka ze které byly rukávy a část topu byla krásná i celý top s lehkou jednoduchou sukní a vlečkopu. Vypadala nádherně, bylo to jak moderné tak i noblesní a elegantní. Krásné šaty dozdoboval jednoduchý lehký závoj a krásný diadém. Bylo to vyvážené a rozhodně s mírou né moc a ani málo. Rozhodně palec nahoru.

A co myslíte vy? Pište své názory do komentářů.

A tady je pár foteček:

ikonky

29. dubna 2011 v 16:41 | phoebe monroe

Co by jste tu chtěli mít?

28. dubna 2011 v 16:26 | phoebe monroe |  jiné
Ahoj tak mě napadlo, že se vás zeptám co vám tu chybí nebo i přebývá. Můžete klidně hlasovat v anketě nebo pokud by jste toho chtěli víc tak napište do komentů pokud něco v nabídce není tak připište. Klidně pište i to čeho by mohlo být méně.

Momentálně nevím jak tu budu a jak budu psát, ale o výkendu určitě začne 2.kolo soutěže a možná vymyslím i nějakou novinku.

Dále, Michal Březina se na MS v krasobruslení umístil na krásném 4. místě a tomáš Verner na 12. Nezapoměňte, že zítra začíná MS v hokeji a my začínáme v sobotu zápasem s Lotyšskem. Ještě vás budu informovat o sestavě týmu.

Ze starších správ včera nám dali nakládačku Kanada 4:2 bodovali jsme až ve třetí třetině oba góly dal Havlát a v neděli nás porazilo Švédsko také 4:2, po úžasném sobotním výkendu se českým hokejistům dost pletli nohy předvedli opravdu mizerný výkon. Na ČHH byli 1., ale na celkovém žebříčku EHT se krčí na 4.bramborovém místě.

To je vše.

Perfektní princ- 1.kolo

23. dubna 2011 v 17:28 | phoebe monroe |  jiné
Takže někdy od března jste se mohli přihlásit do soutěže ,,Vytvoř si Perfektního prince¨. Musím říct že mě velmi příjemně překvapilo kolik lidí o to mělo zájem. Někteří mi to sice poslali zpátky, ale to je jedno.

Soutěž bude probíhat tak, že si můžete schánět hlasy, kdo bude chtít tak ať napíše a já prvnímu kdo si napíše dám hlas. Bude 5 kol a v každém kole někdo vypadne a dostane cenu útěchy.

Dali jsme na prdel Rusákům

23. dubna 2011 v 17:18 | phoebe monroe |  Sport
Dneska český tým trenéra Aloise Hadamczika předvedl úžasný výkon! Dali na prdel ruskýmu týmu trenéra Vjačeslava Bykova 6:3! Brankář Ondra Pavelec se také předvedl a přesvědčil, že má na to být českou brankářskou jedničkou na MS na Slovensku. V 1. třetině skóroval Radek Martínek, ve 2. třetině Rusko vyrovnalo, ale Martínek se předvedl s dalším gólem. Potom zvýšil vedení českého týmu Roman Červenka. Góly Romana a Radka jsme dali Rusákům v přesylovce 5:3 Za tyto tři góly si připsal asistenci Jaromír Jágr a za první s Jardou Červenka a za třetí společně s Jágrem Průcha. Dále snížili Rusáci na 2:3. Ve druhé třetine při vlastním oslabení ještě střelil branku Voráček. Během 2. třetiny při faulu na Škoulu se spustilo několik konfliktů, které vyprovokovali Rusáci. Ve třetí třetině v 51 minutě zvíšil vedení na 5:2, dále myslím v přesylovce snížilo Rusko. Jako zlatý hřeb na konec dokončil nejlepší český hráč tohoto zápasu Jaromír Jágr skóre na 6:3.

Jen ať vám to vydrží.

Královská svatba

22. dubna 2011 v 12:25 | phoebe monroe |  jiné
29.4. 2011 v pátek se bude konat Prince Williama z Walesu a Kate Middleton. Moc jim přeju aby jim to vyšlo.

Možnosi šatů, které bude asi mít Kate na své svatbě. Mě se nejvíc líbí ty od Valentino ty poslední dole v pravo a co vám?

Můj návrh svatebních šatů pro Kate Middleton.

Demi-krásné fotečky

22. dubna 2011 v 6:45 | phoebe monroe |  Demi Lovato

Selena jako v pohádce

22. dubna 2011 v 6:40 | phoebe monroe |  Selena Gomez
Selena Gomez Photoshoot 2010 Selena Gomez Photoshoot 2010 Selena Gomez Photoshoot 2010 Selena Gomez Photoshoot 2010 Selena Gomez Photoshoot 2010

Porazili jsme Finsko

22. dubna 2011 v 5:45 | phoebe monroe |  Sport
Včera nastoupil do brány současný 1.brankář české hokejovéreprezentace a předvedl velmi dobrý výkon. Z 24 střel pustil jedinou když v 1.třetině prostřelil Fin Aaltonen. Finové se dostali do vedení. Až na konci 2.třetiny se prosadil zlatý kapitán nároďáku s krásným golém vyrovnal na 1:1. Tím jednoznačně ukázal jak je důležité míti Rolínka. Na konec se i předvedl nejlepší střelec kontinentální hokejové ligy Roman Červenka poslal nás ve 3.třetině do vedení které jsme si dokázali udržet.

V sobotu nás čeká boj s támem trenéra Bykova. S Ruskem! A v neděli zápas se Švédskem.

TEĎ ZAČÍNÁ VÍKEND

Programový speciál, pátek 6. května od 16:05, pátek 13., 20. a 27. května od 17:30
Těš se na víkendový maraton s Kick vs. Kat ("Kick Buttowski" a "Kid vs. Kat") - v pátek 6. května od 16:05.
Od 13. května se těš na pátky plné Sladkého života se Zackem a Codym. Od 17:30 se budeme ohlížet do minulosti seriálu "Sladký život Zacka a Codyho".

Disney Channel v květnu-filmy

20. dubna 2011 v 18:34 | phoebe monroe
"LEMONADE MOUTH"
Zbrusu nový originální film Disney Channelu, sobota 14. května v 10:30
Pět nezbedných studentů s vášní pro hudbu muselo jednoho dne zůstat po škole. Spřátelili se, sestavili kapelu a stali se hlasem své generace - tak vznikla Lemonade Mouth. Tato skupina pěti zcela odlišných teenagerů motivovala své spolužáky, aby jednali, když se jim nelíbí cokoliv z toho, co se kolem nich děje (včetně třeba toho, když školní kantýna vyřadí z nabídky bio limonádu). Jak stále blíže poznávají hudbu a život, kapela musí překonávat nesnáze, jako jsou třeba nedostatek sebedůvěry, rivalita s populární kapelou Mudslide Crush a boje s vedením školy, které jim prostě nerozumí.
"Lemonade Mouth" říká dětem a teenagerům, že nejdůležitější je vybudovat si sebedůvěru a mít svůj cíl.
Nepropásni premiéru skvělého filmu "Lemonade Mouth" v sobotu 14. května v 10:30 po nové dvoj epizodě seriálu "Hodně štěstí, Charlie", která poběží od 9:40. Film bude mít reprízu v 17:30 v sobotu 14. května a v 7:30 v neděli 15. května.

Češi budou bydlet se Slováky

19. dubna 2011 v 20:19 | phoebe monroe

Čeští hokejisté dojdou na MS z hotelu do haly i pěšky. Budou bydlet se Slováky

Třeba pěšky v pantoflích mohou přejít na trénink nebo na utkání čeští hokejoví reprezentanti na nadcházejícím mistrovství světa na Slovensku. Budou totiž bydlet v novém čtyřhvězdičkovém hotelu, který vyrostl v bezprostřední blízkosti rekonstruovaného stadionu Ondreje Nepely v Bratislavě. Hokejistům tak odpadnou nepohodlné přesuny z hotelu na stadión.

V hotelu se 120 pokoji budou Češi bydlet společně se Slováky. Pokoje jsou dvoulůžkové, hotel disponuje posilovnou, relaxačním centrem a bazénem. Česká reprezentace bude mít k dispozici také zasedací místnost. Pro veřejnost bude hotel otevřen až po šampionátu.
Slováci obsadí sedmé podlaží a Češi osmé. V internetových diskusích se už objevily poznámky typu: "Před utkáním našich budou Češi celou noc dupat, aby se naši špatně vyspali" a další reakce "Češi budou z dupání v takové kondici, že to opět celé vyhrají. Naši se alespoň budou moci na něco vymluvit".

Stadion Ondreje Nepely v Bratislavě, za ním nový hotel

zdroj

7.titul v řadě

17. dubna 2011 v 17:11 | phoebe monroe
Rafael Nadal vyhrál turnaj Masters v Monacu již po sedmé. Ve dvou setech udolal svého krajana španěla Davida Ferera 6:4 a 7:5.

Velká cena Číny

17. dubna 2011 v 10:59 | phoebe monroe
Red Bull pro Vettela zvolilo volbu 2.pit stopů, ale to se jim bohužel nevyplatilo, 4 kola před koncem ho předjel Hamilton který byl 3x v boxech a na 1.místě už zůstal. Naopak Mark Webber předvedl neuvěřitelnou jízdu a z 18.místa se dostal na stupně vítězů (na 3.místo).

Poprvé v této sezoně tedy dokázal někdo překonat Sebastiana Vettela.

Další závod Formule 1 bude za 3 týdny Velká cena Turecka.

1.Luise Hamilton McClaren
2.Sebastian Vettle Red Bull
3.Mark Webber Red Bull

Trochu sportu

17. dubna 2011 v 7:06 | phoebe monroe |  Sport

Česká reprezentace

Včera a v pátek česká reprezentace hrála přípravný zápas se Švýcarskem. 1.zápas vyhrály 1:0 , ale vedruhém i když dvakrát se dostali do vedení prohráli 3:2. Švýcaři vteřinu před koncem prostřelili brankáře Kubu Kováře.

Tenis

Ve finále turnaje Masters v Monacu se o titul již po sedmé utká Rafael Nadal s Davidem Ferrerem. Finále tak bude čistě španělské a Rafa může získat již sedmou trofej z tohoto turnaje.

KHL

Včera skončila sezóna Kontinentální hokejové ligy, poprvé v historii Gagarinův pohár vyhráli dva čeští hráči Klepiš a Blaťák, ale i samotný tým za který hráli Salavat Yulaev Ufa. Všichni hráči poprvé vyhráli tento pohár. Zápas skončil 3:2 a konečný výsledek je 4:1 na zápasy.

Formule 1

Úřadující mistr světa Sebastian Vettle dál překonává konkurenci již po 3.vyhrál Poll Position v kvalifikaci a v Shanghaji zajel nejrychlejší čas a má našlápnuto za dalším titulem (v této sezoně vyhrál všechny poll position a pokaždé stál na stupni vítězů s 1. místem).Zaním bude startovat oba jezdci ze stáje Mcclarenu Button a Hamilton. Vettelův týmový kolega Mark Webber odstartuje až 18.místa.

Vyhlášení

17. dubna 2011 v 6:51 | phoebe monroe |  Disney
Tak a je tu vyhlášení o NEJLEOBLÍBENĚJŠÍ SERIÁL NA DISNEY CHANNEL.

Nejoblíbenějším seriálem se stal Sonny ve velkém světě. GRATULUJI.

Ohlášení

16. dubna 2011 v 7:19 | phoebe monroe |  jiné
Vytvoř si perfektního prince- dnes nebo zítra vám dopošlu ty návrhy a ti co mi to neposlali ať dnes odešlou nebo nic a už se do soutěže prosím nezapisujte a soutěž se snad rozjede příští víkend ještě dodám další informace možná i dřív :-)