15. května 2011 v 18:56 | phoebe monroe |  jiné

Máme bronz!

15. května 2011 v 18:47 | phoebe monroe |  Sport

Je to doma! Kluci nám vybojovali s Rusáky bronz!

Až na smutný zápas v pátek 13. hoši neprohráli ani zápas!

Dnes díky hatriku Červenky, 2-ma gólům Průchy, 1. a jediným golém Honzy Marka v nároďáku v této sezóně a gólu do prázdný Plekyho jsme vyhráli. Ondráš sice pustil 4 góly, ale opět se předvedl úžasnými zákroky.

1.třetina jsme dali gól my, ale Rusko šlo do vedení 2:1, pak jsme vyrovnali, ale Rusko 1.třetinu ukončilo 3:2
2.třetina jsme hned na začátku vyrovnali a vytáhli se dalšíma 2-ma gólama, ale na konci třetiny dali svůj poslední gól na tomto šampionátu a snížili na 5:4

LEMONADE MOUTH

Seznámili se přitom, když jednoho krásného dne museli všichni zůstat po škole. Tahle pětice nezvedených studentů si ale sedla natolik, že se rozhodla sestavit kapelu - Lemonade Mouth. Olivia, Mo, Charlie, Stella a Wen se stali hlasem své generace a motivovali své spolužáky, aby jednali, když se jim nelíbí cokoliv z toho, co se kolem nich děje (včetně třeba toho, když školní kantýna vyřadí z nabídky bio limonádu).

Rychlé info

11. května 2011 v 20:32 | phoebe monroe |  Sport

JSME V SEMIFINÁLE. DRŽTE NÁM PALCE BUĎ BUDEM HRÁT SE ŠVÉDY NEBO S NĚMCI.

USA JSME PORAZILI 4:0

JÁGR 3, PLEKANEC 1, PAVELEC 0

Byla to hra vyloženě Kladenské školy ,,KLADENSKÁ HRA''

Jsem ve škole

10. května 2011 v 8:54 | phoebe monroe |  jiné
Ahoj možná se divíte jak to, že píšu. Máme ve škole projektový den a jsme na počítačích.

Jinak porazili jsme včera němčoury a neztratili sjme ani bod. Němci nám i pomohli věčina gólů byla vlastních. Jenže ve čtvrtfinále budeme hrát s Amerikou. Bojim bojim. To nám ty body stejně už nepomohou. Porazili jsme je 5:2.

Co myslíte vy?

3.kolo

9. května 2011 v 14:22 | phoebe monroe |  jiné
Bohužel do 3.kola nepostoupila Trinn Teaser s Thomase Blakem.

Will23.8% (5)
Jinak až tato soutěž zkončí rozdám všem ceny i za útechu.

Djokochič se drží

8. května 2011 v 21:08 | phoebe monroe |  Sport
Novak Djokovič ve finále turnaje masters 1000 v Madridu porazil ve dvou setech světovou jedničku Rafaela Nadala. Ukončil tak jeho dvouletou neporazitelnost na antuce a Djokovič má na svém kontě 32 zápasů a 32 výher v této sezóně.

Gratuluji

Vettel opět kraluje

8. května 2011 v 20:12 | phoebe monroe |  Sport
Vettel opět kraluje vyhrál 3.závod formule 1 v této sezóně. O víkendu v kvalifikaci opět vybojoval poll position i když v pátek na tréninku rozbil svůj vůz. 2.byl jeho týmový kolega Mark Webber a 3.Fernando Alonso.

Česko vs. Rusko

8. května 2011 v 20:07 | phoebe monroe |  Sport
Od 16:15 se v Bratislavě v Orange aréně hrál zápas našich s Rusákama. V tomto článku budu k Rusku hodně krytická není to proti nikomu budu ráda za vaše názory, ale prosím kdyby jste vynechali sprosté komentáře

děkuji

Nová řada Kouzelníků z Waverly

8. května 2011 v 14:34 | phoebe monroe |  Wizards of Waverly Place
KOUZELNÍCI Z WAVERLY
Alex Russo a její bratři Justin a Max jsou vlastně skoro stejní, jako ostatní teenageři žijící v jejich okolí na Manhattanu. Ve skutečnosti je ale mezi nimi jeden velký rozdíl. Russoovi pocházejí ze starého kouzelnického rodu a musí se naučit využívat své kouzelnické schopnosti, jinak o ně brzy přijdou. Jejich otec Jerry se s těmito schopnostmi také narodil, musel se jich ale vzdát, když si vzal za ženu jejich matku - smrtelnici jménem Theresa. Jejich rodiče nyní provozují rodinný podnik, Waverly Sub Station, a sourozenci se dostávají do různých komických situací, když zápasí se svými kouzelnickými schopnostmi a s trably běžných teenagerů, jako jsou škola, přátelé a rodina.
Ve čtvrté sérii není nic takové, jak se na první pohled zdá. Alex (Selena Gomez) je zlým kouzlem přesvědčena, že má celému světu oznámit, že ona a její bratři jsou kouzelníci.
Britský herec Gregg Sulkin ("Avalonská střední") hraje opět roli vlkodlaka Masona, novou tváří bude Bailee Madison ("Most do země Terabithia") v roli roztomilé 10leté kouzelnice.
Čtvrtá série startuje na Disney Channel dvojitou premiérovou epizodou v sobotu 7. května v 8:50 po týden trvající rekapitulaci třetí série.